www.cvonline.hu

VEZETŐ BEFEKTETÉSI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • biztosítói portfoliók kezelésével kapcsolatos döntés-előkészítés,
  • befektetésekkel kapcsolatos szabályozási környezet változásainak nyomon követése,
  • befektetésekhez kapcsolódó szabályzatok előkészítése,
  • unit-linked portfoliók választásának előkészítése,
  • termékpaletta, unit-linked eszközalap paletta változásainak koordinálása,
  • portfoliókezelők javaslatainak elemzése, értékelése,
  • portfoliókezelési szerződések folyamatos felülvizsgálata,
  • kiszervezett portfoliókezelési tevékenységek kontrollja,
  • piacelemzéssel kapcsolatos feladatok,
  • kapcsolattartás a társterületekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi, befektetési),
  • legalább 5 éves befektetési területen és/vagy alapkezelőnél, letétkezelőnél szerzett elemzői tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • kooperációs készsége kimagasló,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. július 31-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">www.karrier.aegon.hu oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő