www.cvonline.hu

Vezető asszisztens

  • A hirdetés 635 napja lejárt

Logisztikai Vállalat keres

Vezető asszisztenst

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyvezető naptárának karbantartása, utazások foglalása
  • Analízisek, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás (ügyfelek, könyvelő, ügyvéd, bank, logisztikai partnerek)
  • Legfőképp a napi ad-hoc jellegű feladatok ellátása
  • Alapkontrolling feladatok
  • A munkavégzés nyelve német és magyar

Az álláshoz tartozó elvárás:

  • Magabiztos tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Terhelhető, stressz tűrő, megbízható személyiség
  • MS Office (kiemelten Excel)
  • Jogosítvány: minimum B kategóriás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nyitott, elkötelezett és felelősségteljes hozzáállás
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, a részletekre való odafigyelés
  • Több feladat párhuzamos végzése
  • Határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol és/vagy francia nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki és/vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős állás
  • Hosszú-távú stabil munkalehetőség és háttér
  • Változatos munkafeladatok
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Ausztriában történő bejelentés, lakhatás

Munkavégzés helye:

  • Ausztria (Salzburgi régió), Németország, Magyarország

Az állás kezdésének várható időpontja:

  • Azonnali vagy rövid időn belüli munkakezdés

Kizárólag olyan munkatársat keresünk, akinek a német nyelvtudása szóban is aktív, nem riad vissza a nem helyhez kötött változatos munkavégzéstől, a hosszú munkanapoktól hétközben, vagy akár hétvégén is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre.