www.cvonline.hu

Vezető asszisztens

  • A hirdetés 788 napja lejárt

A közel 20 éves HAT-AGRO Csoport irodai adminisztrációs munkára keres megbízható, munkájára igényes munkatársat

vezető asszisztens

pozícióba.

A munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: teljes munkaidő 8 óra

Feladatkör:

  • Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Napi kapcsolattartás belföldi vevőkkel
  • Vevői rendelések fogadása, rögzítése
  • Belföldi kiszállítások szervezése
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal
  • Fuvarszervezés EU viszonylatban
  • Részvétel a hatósági regisztrációs folyamatokban
  • Elektronikus és postai levelezés kezelése
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • Részvétel a személyes és telefonos recepciós feladatok ellátásában
  • Nyilvántartások, kereskedelmi kimutatások, szerződések készítése
  • Tolmácsolás, fordítás angol nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum két-három éves irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Stressztűrő-képesség
  • Microsoft Office magasfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Külkereskedelmi végzettség
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2015. május 31.

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: vezető asszisztens

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol