www.cvonline.hu

VEZETŐ ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

A plazmaferezis a véradás egy formája, melynek során egy speciális készülék segítségével a levett vért plazmára, illetve sejtkomponensekre bontják. A teljesen automatizált eljárásban steril és zárt körülmények között centrifugálással, majd szűréssel különítik el a két alkotórészt, melyek közül a sejtes elemeket a donor ismételt szúrás nélkül visszakapja. A 90 százalékban vizet tartalmazó plazmából a gödöllői Humán BioPlazma Kft. gyárában készítenek életmentő gyógyszereket a hemofiliában szenvedőknek, a súlyos szeptikus fertőzötteknek, illetve a gyakran vetélő nőknek.

Kínált pozíció:

Feladat

  • asszisztensek és recepciósok munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • napi, heti, havi beosztás készítése
  • munkaterületre vonatkozó elméleti és gyakorlati oktatások megtartása
  • készülékek, gépek, berendezések karbantartásának megszervezése, az elvégzett munka ellenőrzése
  • zavartalan működéshez szükséges anyagok megrendelése, átvétele
  • selejtezési feladatok
  • alkalmazott segédanyagok szoftverben történő rögzítése
  • gyártási naplók ellenőrzése, statisztikák készítése
  • szállítás megszervezése

Elvárás

  • egészségügyi végzettség
  • hematológia szakasszisztens és felsőfokú végzettség előnyt jelent

Pozitív tulajdonságok

  • empatikus személyiség
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Bérezés képzettség és gyakorlati időtől függően, megegyezés szerint
  • Cafeteria

Munkaidő: napi 8 óra ( 7 és 15 óra között illetve 11 - 19 óra között váltva)

Munkavégzés helye: Budapest V.

Munkábaállás kezdete: kiválasztást követően
Fizetes: Versenyképes fizetés

Kapcsolat

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő