www.cvonline.hu

Vezető asszisztens

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1113240

Magyar tulajdonú komplex irodai alkalmazásokat értékesítő Partnervállalatunk számára keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és megrendelőkkel,
  • levelezés lebonyolítása, telefonok, e-mailek, fax forgalom kezelése,
  • naptárkezelés, naptárvezetés,
  • programszervezési feladatok: időpont-egyeztetések, üzleti tárgyalások,
  • ajánlatok, szerződések, megrendelések készítése,
  • pénztár kezelése,
  • utalások, számlák elkészítése, könyvelés előkészítése,
  • üzleti partnerek, vendégek fogadása, a fogadások előkészítő és utómunkálatainak elvégzése,
  • az irodai folyamatok bonyolításához szükséges adminisztrációs feltételek biztosítása, irodai fogyóeszközök beszerzése, postázás, stb.
  • a vezetőség támogatása az ügyirat-kezelési és adminisztrációs feladatok ellátásában.

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Word),
  • angol nyelvtudás előny,
  • talpraesett, problémamegoldó, dinamikus személyiség,
  • megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • határozott kiállás, megjelenés,
  • jó munkaszervezés.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • angol nyelvtudás.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen