www.cvonline.hu
Vezető állattenyésztő mérnök nagyüzemi sertéstelepre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.23.
Hirdetés azonosító: 826931
lejárt

Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • nagyüzemi sertéstelep napi feladatainak irányítása, ellenőrzése, munkaszervezés
  • sertéstelep munkafolyamataiban való aktív közreműködés (fiaztató, utónevelő, egyedi termékenyítő istálló)
  • tenyészállat szelektálás koordinálása
  • szükséges adminisztrációs szoftverek kezelése
  • minőségbiztosítási- technológiai folyamatok betartása
  • sertéstelepi tartási, takarmányozási, értékesítési, állategészségügyi, munkavédelmi és hígtrágyakezelési technológia betartatása
  • nyilvántartási rendszer folyamatos, naprakész vezetése
  • adatközlés biztosítása az adminisztrációs munkák elvégzéséhez
  • a telepre vonatkozó éves tervben meghatározott hozamok teljesítése
  • költségoptimalizálás

Elvárások:

  • felsőfokú, állattenyésztő, mezőgazdasági mérnöki végzettség
  • nagyüzemi sertéstartási technológiák ismerete előny
  • tapasztalat (sertés)telepi munkafolyamatok, nagyüzemi állattenyésztési feladatok szervezésében előny
  • határozott, magabiztos fellépés
  • készség fizikai munkavállalók tevékenységének irányítására
  • magas fokú szakmai elkötelezettség, nyitottság
  • B típusú jogosítvány
  • magabiztos Office ismeretek
  • előny a speciális nyilvántartó programok használatának ismerete ill.
    vállalatirányítási (SAP) rendszer ismeret.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.