www.cvonline.hu

Vezető acélszerkezeti tervező

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális energetikai vállalat

vezető acélszerkezeti tervező

pozícióba, teljes munkaidőbe, budapesti munkavégzési helyre munkatársat keres.

Főbb feladatok:

Egy létesítmény, ill. annak jól meghatározható önálló részére vonatkozó tervdokumentáció elkészítése, elkészítésének irányítása, ezen belül:

  • számítások, mérések elvégzése, elvégeztetése, dokumentálása;
  • térbeli számítógépes modell létrehozása és karbantartása a tervezési munka folyamán;
  • elkészítendő tervek előzetes rajzjegyzékének elkészítése;
  • elrendezési/ összeállítási/ részletrajzok elkészítése, elkészíttetése;
  • a terveket készítők, szerkesztők munkájának irányítása, összehangolása, ellenőrzése;
  • műszaki egyeztetés minden szereplővel: társosztályokkal, vevőkkel, szükség szerinti technológiai egyeztetés a kiválasztott gyártóművel;
  • közreműködés típustervek és tipikus célszerű eljárások létrehozásában és megvalósításában.

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (építőmérnöki) végzettség, és
  • acélszerkezeti tervezői gyakorlat, és
  • jártasság térbeli rácsos szerkezetek tervezésében, és
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, és
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Tekla, AutoCad, Inventor, Microsoft Office programcsomag), és
  • minimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett, szakirányú gyakorlat.

Személyes elvárások:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • problémamegoldó és kezdeményező készség;
  • képesség a munkafázisok delegálására és számonkérésére;
  • elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.

Előnyt jelent:

  • egyetemi szakirányú végzettség;
  • német nyelvismeret, illetve korábbi munkavégzés német nyelvterületen;
  • mérnöki kamarai tagság és tervezői jogosultság;
  • végeselemes statikai programok felhasználói szintű ismerete;
  • nemzetközi szakmai környezetben szerzett korábbi munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • kulcsszerep egy stabil hátterű nemzetközi társaság nagy hagyományokkal rendelkező magyar tervezési irodájának újraalakuló acélszerkezeti csapatában;
  • részvétel nemzetközi létesítmények tervezésében, inspiráló feladatok.

Ha a fenti pozícióleírás felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő