www.cvonline.hu

Vezetékfejlesztési munkatárs (Gödöllő)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1059909

Olasz tulajdonú gázszolgáltató partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vezetékfejlesztési munkatárs

Feladatok:

  • A gázigény bejelentések, hálózati csatlakozási szerződések, megállapodások, egyéb dokumentumok és levelek iktatása, postázása,
  • Gázigény bejelentések vizsgálata, csatlakozási díj meghatározása, szerződések megkötése, számlázásának előkészítése, befizetésének nyomon követése,
  • A csatlakozási szerződés készítő és nyilvántartó program és SAP-ISU rendszer üzemeltetése,
  • Jelentések, adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés,
  • DMS-ELO dokumentumkezelő program használata

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismeret,
  • SAP, ELO rendszer ismerete,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség

Előny:

  • GRASS rendszer ismerete
  • digitális térképkezelés

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!