Megbízható, távközlési szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk munkatársat

VEZETÉKES HÁLÓZATTERVEZŐ MÉRNÖK
(HF 11-7753)

pozícióba.

Feladatok:

  • FTTB, FTTC, FTTH hálózatok tervezése
  • Szolgáltatói igények felmérése tervindító megbeszéléseken
  • Helyszíni felmérések végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AutoCad tervezői software ismerete
  • Mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • Néhány éves tapasztalat optikai hálózatok tervezésében

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7753"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése