Megbízható, távközlési szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk munkatársat

VEZETÉKES HÁLÓZATTERVEZŐ MÉRNÖK
(HF 11-7515)

pozícióba.

Feladatok:

  • FTTB, FTTC, FTTH hálózatok tervezésére,
  • Szolgáltatói igények felmérése tervindító megbeszéléseken,
  • Helyszíni felmérések végzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • AutoCad tervezői software ismerete,
  • Mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság,
  • Néhány éves tapasztalat optikai hálózatok tervezésében.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7515"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése