www.cvonline.hu

VEZÉRLŐSZEKRÉNY-TERVEZŐ MÉRNÖK (5750)

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres, fóti telephelyre, hosszú távú munkára az alábbi munkakörbe:
Vezérlőszekrény-tervező mérnök
(Cabinet Designer)

Fő feladatok:
•Villamos szekrénycsoportok tervezése turbina-, kompresszor-és üzemirányítási rendszerek számára a vonatkozó szabványok és vevői specifikációknak megfelelően.
•Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal, illetve a külföldi mérnökségekkel.
•Részletes gyártási tervdokumentáció kidolgozása és anyaglista összeállítása a kivitelezési munkákhoz.

Elvárások:
•Villamosmérnöki végzettség irányítástechnikai tapasztalattal;
•Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
•CAD, ePLAN vagy más tervezőrendszer alapos ismerete;
•Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség;
•Pontos és szervezett munkavégzés – a határidők tartása mellett;
•Struktúrált, mérnöki gondolkodásmód;
•2-3 év ipari tapasztalat tervezői, beüzemelői vagy karbantartási területen;
•Windows és Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:
•Olasz nyelvismeret
•Szekrénytervezésben-, beüzemelésben szerzett tapasztalat
•Erőművi irányítástechnikai rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Fót

A jelentkezéseket részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz formájában az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Cabinet Designer”!