www.cvonline.hu

Vezérlő kezelő (Ref.:785)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.11.26.
Hirdetés azonosító: 861080
lejárt

Vezérlő kezelő Ref.:785

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

A termelési tevékenység irányítása a gyártási tervnek megfelelően, a minőség, kibocsátási határértékek és a költségek optimalizálásának figyelembe vételével.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Technológiai folyamatok optimalizálása a legköltséghatékonyabb módon

  • Teljes termelőegység felügyelete és ellenőrzése a vezérlőből

  • Termelési adatok nyomon követése, rögzítése a jelentési rendszerbe, műszaknapló vezetése

  • Normálistól eltérő technológiai folyamatok felismerése, a hiba okának felderítése és megszüntetése, együttműködve a technológiai és karbantartási részlegekkel

  • Üzemzavarok elhárításának koordinálása a műszakvezetővel, ill. a termelési és más csoportokon keresztül

  • Emissziós és immissziós határértékek betartása, csökkentése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Technikusi végzettség, folyamatirányítási rendszerek ismerete

  • Néhány év szakmai tapasztalat termelési területen, műszaki szemlélet

  • Határozottság, stressztűrő képesség

  • Angol nyelv alapfokú ismerete

  • Folyamatos műszak vállalása

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu