www.cvonline.hu

Vezérléstechnikai csoportvezető

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Pneumatikus rendszerek valamint automatizálási rendszerek fejlesztése és gyártása területén piacvezető, németországi központú világcég budapesti gyárába a következő szakembert keressük:

Legfőbb feladatok:

  • Egyedi gyártó és mérőberendezések elektromos terveinek elkészítése
  • Egyedi gyártó és mérőberendezések programozása
  • Méréstechnikai fejlesztések
  • A csoportban dolgozó mérnökök munkájának koordinálása
  • Kooperációs partnerekkel való együttműködés, specifikációk készítése

Szakmai kompetenciák:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 éves csoportvezetői/vezetői tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek (CoDeSys, S7)
  • NI-LabView, -TestStand,-CVI programozási ismeretek
  • EPLAN ismerete
  • Gépbiztonsággal kapcsolatos ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Személyes kompetenciák:

  • Kezdeményezőkészség, önállóság és eredményorientáltság
  • Jó szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Egyéb:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • Színvonalas, modern környezet
  • Stabil jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet:

VISION Recruitment Hungary

E-mail cím megjelenítése

Link megjelenítése