www.cvonline.hu

VEZÉRLÉSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, MatLab)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 850085

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gépjármű vezérlőegység (mint pl. nyomásszabályzó- vagy fékrendszer) fejlesztése
  • A teljes folyamat előkészítése, specifikációk, programozás és tesztelés, review, szabályozó algoritmusok
  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal – különös tekintettel a tesztmérnökségre

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy programozói végzettség
  • Többéves gyakorlat C nyelvű programozásban
  • MatLab készségszintű ismerete
  • Stabil társalgási szintű angol nyelvtudás (teszteljük)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség, analitikus gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT

  • Irányítástechnikai háttér
  • Autóipari fejlesztésben szerzett gyakorlat, szabályozástechnikai háttér
  • Perl, Simulink, Stateflow ismeretek, CAN technológia ismeret
  • Szoftver minőségbiztosítási, design és architektúra ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely