www.cvonline.hu

VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS

Jelentős piaci részesedéssel és kiváló referenciákkal rendelkező építőipari részvénytársaságunk debreceni központjába munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

vezérigazgatói asszisztens

Feladatok:

  • A részvénytársaság felső vezetése munkájának teljes körű támogatása;
  • Külső-belső kapcsolattartás elősegítése, találkozók szervezése;
  • Telefonok, levelek fogadása, iktatási tevékenységek;
  • Határidők figyelemmel kísérése;
  • Általános titkársági és adminisztratív feladatok koordinálása.

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Hasonló területeken szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság, diszkréció
  • Magas színvonalú kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
  • Erkölcsi bizonyítvány, leinformálhatóság

Amit kínálunk:

  • a régióban versenyképes fizetés, cafeteria
  • stabil, tőkeerős háttér
  • kiváló munkakörnyezet
  • önfejlesztési lehetőség

A munkakör az elbírálás után azonnal betölthető.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte - az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése