www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Feladatok:

  • A vezérigazgató napi munkájának teljes körű támogatása;
  • Napirend megszervezése;
  • A folyamatban lévő projektek nyomon követése, a feladatok, határidők nyilvántartása, ezekről emlékeztetők készítése;
  • Tárgyalások, értekezletek, megbeszélések egyeztetése és előkészítése;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Üzleti levelezés;
  • Telefonok fogadása, üzenetek rögzítése, átadása;
  • Üzleti utakkal, egyéb rendezvényekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása;
  • Reprezentáció.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben;
  • Magas szintű, számítástechnikai ismeretek;
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés;
  • Rugalmasság, dinamizmus, kreativitás;
  • Magas stressz tűrő képesség;
  • Terhelhető, pontos, precíz, felelősségteljes, megbízható, munkájára igényes személyiség;

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret;
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér;
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • Versenyképes jövedelem és juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Téglás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével 2015. február 20-ig az E-mail cím megjelenítése e-mail címünkre!

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő