www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • Company_icon Solvo Biotechnológiai Zrt.
  • Location_icon Szeged, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Magántulajdonban lévő technológiai cég, a következő pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • a vezérigazgató napi munkájának támogatása
  • találkozók, megbeszélések szervezése
  • vezérigazgató utazásainak teljes körű szervezése
  • prezentációk készítése
  • angol nyelvű üzleti levelezés
  • e-mailek priorizálása, rendszerezése
  • napi általános operatív feladatok

Általános elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • magas szintű Office ismeretek (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • stressztűrő képesség
  • rugalmas elérhetőség
  • terhelhetőség
  • rugalmas gondolkodás
  • kiváló probléma megoldó képesség
  • élettudományi vagy közgazdasági diploma előny

Amit kínálunk:

  • fiatal és lelkes munkatársak,
  • kellemes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéshez kérjük, küldje angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Titkárnő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol