www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Partnerünk úttörő volt és mára már vezető szerepet tölt be a transporter technológiák, diagnosztika és gyógyszerkutatás vizsgálatokban. Több, mint 17 éves tapasztalattal és 500 ügyféllel 40 országban van jelen. Magyarországon a legnagyobb magántulajdonban lévő biotech cég és a következő pozícióba keresei munkatársát: Vezérigazgatói asszisztens

Feladatok

  • angol nyelvű üzleti levelezés
  • a vezérigazgató napi munkájának támogatása
  • találkozók, megbeszélések szervezése
  • vezérigazgató utazásainak teljes körű szervezése
  • prezentációk készítése
  • e-mailek priorizálása, rendszerezése
  • napi általános operatív feladatok

Elvárások

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű Office ismeretek (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • stressztűrő képesség
  • rugalmas elérhetőség
  • terhelhetőség
  • kiváló probléma megoldó képesség

Jelentkezés: angol nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Helyek Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol