www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 510 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében illetve különleges mérnöki létesítmények és érzékeny, komoly szervezést igénylő város rehabilitációs és közműépítési megbízások kivitelezőjévé vált

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az elnök-vezérigazgató munkájának támogatása
  • Találkozók, megbeszélések szervezése
  • Angol nyelvű üzleti levelezés
  • Az elnök-vezérigazgató utazásainak teljes körű szervezése
  • Prezentációk készítésében részvétel
  • E-mailek priorizálása, rendszerezése
  • Napi általános operatív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • Minimum 3 év (szervezéshez, kommunikációhoz, emberekhez kapcsolódó) munkatapasztalat
  • Angol nyelv maga szintű ismerete (tárgyalóképes vagy anyanyelvi)
  • További legalább egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kompetenciák: rugalmasság, megbízhatóság, motiváltság, kitartás, problémamegoldó képesség, felelősségtudat, önállóság, minőségorientált munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Kezdés: lehető leghamarabb

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címen.  A motivációs levélben kérjük térjen ki az nyelvtudás szintjére, illetve adjon meg korábbi munkavégzésére vonatkozó referenciát is.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol