www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt.határozott időre, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben

VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENST

keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a vezérigazgató és a szervezet napi munkájához adminisztrációs és technikai háttér biztosítása
  • értekezletek, külföldi utak szervezése,
  • gépjármű és bankkártya elszámolás készítése,
  • irodaszerek rendelése, reprezentációs rendelés,
  • szerződések vezetése, naprakészen tartása,
  • jelenléti ívek vezetése,
  • pénzügyi-adminisztrációs feladatok,
  • kapcsolattartás társosztályok vezetőivel, munkatársaival,
  • postázás, iktatás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel, Internet, Outlook).

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége,
  • önállóság és segítőkészség jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - jövedelem-igény megjelölésével - várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!