www.cvonline.hu

Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Piacvezető outdoor médiával foglalkozó partnercégünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel leendő munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Vezérigazgató napi munkájának támogatása
  • Adminisztráció, asszisztencia
  • Vezérigazgató napirendjének szervezése
  • Tárgyalások, értekezletek megszervezése és előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Reprezentáció
  • Jelentések összeállítása
  • Kisebb projektek kezelése, koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági szak)
  • 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, nagy teherbírású, feladatorientált munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási és javadalmazási rendszer
  • Családias munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.