www.cvonline.hu
Vezérigazgatói asszisztens (Referenciaszám: PJ4604)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.05.
Jelentkezési határidő: 2016.06.12.
Hirdetés azonosító: 1051744
lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk, határozott időre munkatársat az alábbi pozícióba:

Vezérigazgatói asszisztens

Elvárások:
- középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
- középfokú angol nyelvtudás előny
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- jó szervező és adminisztrációs készség
- pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség

Feladatok:
- a vezérigazgató és a szervezet napi munkájához adminisztrációs és technikai háttér biztosítása
- értekezletek szervezése
- munkaügyi adatok kezelése, tárolása
- levelezések, dokumentumok kezelése
- postázási feladatok ellátása
- beszerzések lebonyolítása (irodaszer, reprezentációs beszerzések)
- szerződések, számlák nyilvántartása, iratkezelés
- kapcsolattartás a különböző egységek vezetőivel

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Munkakezdés várható ideje: Azonnal

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk kérjük küldje el szakmai önéletrajzát Dely Fruzsina kapcsolattartó részére e-mailen a fE-mail cím megjelenítése címre a bérigény megjelölésésével, valamint a tárgyban a PJ4604 referenciaszám feltüntetésével.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.