www.cvonline.hu

Vezérigazgató

  • A hirdetés 745 napja lejárt

Kiszervezett közösségi autóbusz-közlekedéssel foglalkozó cég

Vezérigazgatói

pozícióba munkatársat keres.

Olyan szakértő cégvezetőt keresünk, aki otthonosan mozog a kiszervezett közösségi autóbusz-közlekedéssel kapcsolatos kihívások területén, közbeszerzési tapasztalattal rendelkezik és átfogóan képes az iparág kihívásait kezelni.

Főbb feladatok:

  • Közbeszerzéseken történő részvétel menedzselése
  • Elnyert közbeszerzések leszerződése, a szerződéses kötelezettségek teljesítése
  • Szakmai irányítás, felügyelet végrehajtása
  • Tulajdonosok tájékoztatása, tulajdonosi döntések előkészítése, a tulajdonosi célkitűzések stratégiai megvalósítása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Autóbusz-üzemeltetési tapasztalatok
  • Közbeszerzési tapasztalatok
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal és nettó bérigény megjelöléssel várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő