www.cvonline.hu

Vezérigazgató

  • A hirdetés 85 napja lejárt

Az Aromax Zrt. a hazai gyógynövénypiac egyik vezető szereplője 23 éve; a hazai legnagyobb, magas minőségű illóolajairól, aromaterápiás készítményeiről, natúr kozmetikumairól ismert, saját szegmensében piacvezető. A társaság része a legnagyobb magyar biotechnológiai cégcsoportnak, amely fejlesztési hátterét biztosítja.

A cég

pozícióba vezető munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég növekedési tervinek megvalósítása, eredményes működtetése;
  • Stratégiai tervezésben való részvétel, üzleti tervek kidolgozása és megvalósítása;
  • Az értékesítés, marketing és termelés felügyelete;
  • A piaci igényekhez illeszkedő termékfejlesztések megvalósítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és gazdasági vezetői gyakorlat;
  • Export piacokon szerzett gyakorlat;
  • Kiscsoportos vezetői tapasztalat szükséges, igazgatótanácsi gyakorlat előny;
  • Teljesítményorientált beállítottság;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret;
  • Vezetői alkalmasság: delegálási- és döntési képesség, önállóság, felelősségvállalás, munkatársak motiválásának képessége.

Amit kínálunk:

  • Egy gyorsan növekvő sikeres cég vezetőjeként járulhat hozzá a cég nemzetközi növekedéséhez;
  • Felsővezetői csomag, részvényopciókra is kiterjesztve;
  • Családias légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő