Vezérigazgató-helyettesi Felsővezetői titkársági asszisztens

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

Vezérigazgató-helyettesi

Felsővezetői titkársági asszisztens

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A vezérigazgató-helyettes titkárságán, a titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Általános és személyes asszisztencia
  • Magyar és angol nyelvű levelezés
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, s az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése, catering
  • Házi pénztár kezelése, számlák elszámolása
  • Rendezvények, utazások szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Felsővezető mellett szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség
  • Határozott fellépés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Segítőkész, támogató hozzáállás
  • Igényes megjelenés

Jelentkezési határidő: 2016. március 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő