www.cvonline.hu

VEZÉRIGAZGATÓ ASSZISZTENS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1084662
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy multinacionális szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalat, amelynek a világ 10 különböző pontján van leányvállalata. A cég több mint 30 éve az iparág vezető innovációs fejlesztőjeként segíti az építőipar szereplőinek munkáját.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Motivált csapat
  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
  • Stabil vállalati háttér
  • Vonzó juttatási csomag, határozott időre szóló szerződéssel

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Vezérigazgató munkájának teljes körű támogatása (személyi asszisztencia)
  • A vezérigazgató és a board tagok napi munkaidő-beosztásának megszervezése, figyelemmel kísérése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, üzleti levelezés angol nyelven
  • Napi ügyek intézése
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása, a fogadások előkészítő és utómunkálatainak elvégzése
  • Megbeszélések egyeztetése, prezentációk, döntés-előkészítő anyagok összeállítása
  • Megbeszélésen jegyzőkönyvek készítése
  • Céges belföldi,- és külföldi utazásokkal kapcsolatos ügyintézésben való részvétel
  • Szerződések ellenőrzése, postázási feladatok ellátása
  • Konferenciák szervezése
  • Dokumentációk rendszerezése és tárolása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office és SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Kezdeményező készség és gyors gondolkodás
  • Diszkrét, összeszedett személyiség

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre!

Köszönjük!
NÁLUNK Ön a LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya