www.cvonline.hu
Vezénylő részmunkaidőben (Referenciaszám: PJ3876)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.11.
Jelentkezési határidő: 2015.10.17.
Hirdetés azonosító: 972350
lejárt

Budapesti, személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

Vezénylő munkatársakat,
részmunkaidős foglalkoztatással

Elvárások:
- Középiskolai végzettség
- Ügyfélkapcsolati, adminisztratív területen szerzett tapasztalat

- Monoton számítógép előtti munkavégzés tűrése
- Excel program kiváló ismerete
- Jó probléma megoldó képesség
- Logikus gondolkodás
- Nagy teherbírás
- Rugalmasság

Feladatok:

- Munkaidő beosztás készítése buszsofőrök részére
- Munkaidő, szabadság adminisztrálása, elszámolása
- Menetlevelek készítése, feldolgozása
- Üzemanyag- és napi teljesítmény-jelentések készítése, elszámolása
- Menetrendek készítése, aktualizálása különböző busz járatokra
- Különböző ellenőrző adminisztrációs tevékenységek
- A megrendelőtől kapott menetrendek elkészítése, aktualizálása
- Kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
- Statisztikák készítése a Navigate és a Maxsoft programokból
- Riportok, kimutatások készítése

Amit megbízónk kínál:
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Munkaidőkeretes foglalkoztatottság
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos, lendületes csapat
- Budapesti munkavégzés

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre is.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.