www.cvonline.hu

Vevőtámogató munkatárs

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Szeretnél egy stabil magyar háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni? Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel? Jelentkezz hozzánk. Fémipari megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Belföldi vevőkkel való kapcsolattartás

  • Vevői kérések, észrevételek továbbítása a termelés felé

  • Megrendelések figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • MS Office ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Jó kapcsolatteremtő készség

  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Fémipari tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Változatos munkavégzés

  • Kiváló infrastruktúra

  • Kiváló csapat és kellemes munkakörnyezet

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.