www.cvonline.hu
Vevőszolgáltatási ügyintéző (Referenciaszám: PJ5156)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1100355
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vevőszolgáltatási ügyintéző

Feladatok:
- Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
- A vevői rendelések után követése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
- A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
- A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
- Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki)

- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Német nyelv ismerete előny
- Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office), haladó szintű MS Excel ismeret
- Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit partnercégünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.