www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATVEZETŐ - BESZERZŐ

  • A hirdetés 728 napja lejárt

Egy dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedő cég bővülő szervezetébe

munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevőszolgálatos munkatársak munkájának ellenőrzése, irányítása
  • Szállítási pontosság figyelése, vevői reklamációk, kötbér kezelése
  • Belföldi beszállító és vevő partnerekkel írásban és szóban történő kapcsolattartás
  • Beszerzési megrendelések feladása, azok nyomon követése
  • A beszerzések megfelelő besorolása, minősítése
  • Beszerzési árak karbantartása, ártárgyalás, árkalkuláció készítése
  • Megrendelések, árajánlatokat bekérése / készítése,
  • Készletgazdálkodás (optimális készletszint kialakítása, folyamatos monitoring)
  • Belső kapcsolattartás a vállalkozás részlegeivel (logisztika, pénzügy stb.)
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Új beszerzési források keresése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Profi szintű tudás a készletek elszámolásában
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Hatékony, gyors problémamegoldó készség
  • Határidők pontos betartása
  • Gyakorlat a készletek elszámolásával kapcsolatos feladatokban (beszerzés, bevételezés, beárazás stb.)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Az Ön szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Stabil középvállalkozói háttér

A munkavégzés helye: Hajdú- Bihar megye

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő