www.cvonline.hu

Vevőszolgálatos munkatárs - részmunkaidős (4 órás)

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Meghatározó szerepet betöltő, kereskedelmi cégcsoport

részmunkaidős (4 órás) vevőszolgálatos munkatársat

keres budapesti áruházába az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, teljes körű telefonos tájékoztatás nyújtása
  • Webes megrendelések kezelése, nyomon követése
  • Webes partnertörzs karbantartása
  • Hírlevelek elkészítése
  • Panaszkezelés, reklamációs ügyintézés
  • Szerződések, egyéb kereskedelmi dokumentációk naprakész nyilvántartása
  • A napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Vevőkör bővítése
  • Termékajánlás
  • Áruházi vevőszolgálati feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3 év ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • A problémákat megoldandó feladatnak tekintő, pro-aktív személyiség
  • Komplex látásmód
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Érdekes és kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú megbízható munkahely
  • Napi 4 órás munkaidő
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő