www.cvonline.hu
Vevőszolgálati vezető
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.04.
Hirdetés azonosító: 895254
lejárt

Multinacionális partnercégünk részére vevőszolgálati menedzser munkatársat keresünk. Munkavégzés helye: Debrecen vonzáskörzete.

Feladatok:

  • Vevőszolgálati csoport munkájának irányítása
  • Troubleshooting funkció betöltése a vevők felé
  • A vevő-eladói viszony folyamatos javítása
  • Együttműködés a belső értékesítési és logisztikai csapatal az ügyfélelégedettség biztosítása céljából
  • Napi szintű jelentések, kimutatások a vezetőség felé
  • Igényelt jóváírások ellenőrzése, értékelése és akciótervek előterjesztése közvetlen vezető felé

Elvárások:

  • 2-3 év releváns tapasztalat (termelői környezetben szerzett tapasztalat előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Szezonális termékek értékesítésében / termelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Cafeteria, bónuszok
  • Külföldi utak lehetősége
  • Munkábajárás támogatása (ingyenes buszjárat, vagy amortizációs-hozzájárulás)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.