www.cvonline.hu
Vevőszolgálati vezető
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.12.06.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1237457

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A 6 fős vevőszolgálati csoport vezetése a vevői elégedettséget, a magas szintű szolgáltatást és a működési kiválóságot szem előtt tartva
  • Az ajánlatadás, terméklétrehozás és módosítás, rendelésfeldolgozás, ár- és költségkalkuláció valamint reklamáció folyamatainak működtetése társosztályokkal közösen
  • A rábízott szervezet napi szintű irányítása, a kollégák motiválása és értékelése
  • A csoport hatékony munkájáért, szervezeti és nemzetközi kommunikációjáért felelősség
  • A vevői kommunikáció és kapcsolattartás biztosítása, vevői látogatások és auditok támogatása
  • A szolgáltatási mérőszámok folyamatosan figyelemmel kísérése és javítása
  • Költségek ellenőrzése
  • SAP folyamatok megfelelő működtetése, fejlesztése
  • Rendszerbeállítások, paraméterek felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • 5+ év szakmai tapasztalat vevőszolgálat, ellátási lánc vagy értékesítés területén
  • 3+ év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • SAP, vagy egyéb integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Vevőorientáltság, szolgáltatói szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodás, folyamat- és rendszerszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Stabil, növekvő nemzetközi vállalat
  • Érdekes feladatok és kihívásokkal teli projektek
  • Motivált és barátságos csapat
  • Folyamatos képzési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.