www.cvonline.hu

Vevőszolgálati Ügyintéző

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

A MAM-Hungária Kft. a MAM márkajelzésű bébitermékek gyártója vaskeresztesi telephelyére keres

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vevői megrendelések fogadása, visszaigazolása
  • Vevőkkel való napi szintű kapcsolattartás és vevői kérések feldolgozása
  • Kiszállítások tervezése és fuvareszközök megrendelése
  • Számlázás, szállítólevél kiállítás és egyéb adminisztrációs feladatok
  • Riportok készítése

Elvárások a pályázóval kapcsolatban:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • MS Excel és Outlook ismeret
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • MS Dynamics felhasználói ismeret
  • Vevőszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családias munkahelyi légkör, nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívások
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Ingyenes vállalati autóbusz Szombathelyről

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk 2014. május 30-ig.

Helyek Vas
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő