www.cvonline.hu

Vevőszolgálati tanácsadó

  • A hirdetés 11 napja lejárt

20 éve sikeresen működő cégünk, a Balogh Autóházak Kft. keres 3,5 éve működő, dinamikusan fejlődő Toyota üzletágába agilis, kommunikatív, autókhoz értő és irántuk rajongó munkatársat,

pozícióba!

A Toyota a világ legnagyobb autó gyártója, az egyik legértékesebb márkanév.
Ez a pozíció a márkakereskedések egyik legfontosabb és legösszetettebb pozíciója.
Az Ügyfél, a beosztott szerelők és vevőszolgálati munkatársak, a gazdasági vezetés, a márkaimportőrök, a beszállítók és alvállalkozók sokszögében
az értékesítési és szolgáltatói munkák szervezése közben irányítani kell a beosztottakat, a franchise szabályok betartása és betartása mellett.
A hazai és nemzetközi képzéseken és konferenciákon megismerkedhet a legújabb technológiákkal,
a világszabvánnyá vált Toyota minőségbiztosítási rendszerekkel. és a legjobb szolgáltatói folyamatokkal egyaránt.
A kapcsolattartása az importőrökkel igazgatói szintig, a szervezetben gazdasági szinten a főkönyvelő, és az ügyvezetőnek történik.
Ez a pozíció sok értékes vevőkapcsolattal is jár, ami az élet más területein is kamatoztatható.
A vevőink a privát szegmensen túl, kis és nagyvállalati szektorban is népesek.

FELADATOK:

  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, munkaszervezés és irányítás
  • Gépjárművek előzetes vizsgálata, javítási munkálatok besorolása
  • Kapcsolattartás a márkaimportőrrel, részt vesz a gyári képzéseken
  • Javítások minőségi ellenőrzése, problémakezelés
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése
  • Dokumentációk napra készen tartása
  • Minőségbiztosítási, környezetvédelmi és szakhatósági feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Gépkocsik műszaki ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Agilis, ügyfél orientált személyiség
  • Stressztűrő és döntéshozatali képesség
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Folyamatos tanulás

ELŐNY:

  • Vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Járműüzemeltetés, javítás során szerzett tapasztalat
  • Office programok (Excel, Access) magas szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Betanulás és sikeres vizsgák után azonnali továbblépési lehetőség (akár 3 hónapon belül) VEVŐSZOLGÁLATI VEZETŐ pozícióba
  • Piaci átlag feletti fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag igény szerint
  • Szakmailag elhivatott, képzett csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Miskolc

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megadása (bruttó)
Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Műszaki asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű