www.cvonline.hu

Vevőszolgálati pultos - Hiper

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1080181

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Vevőszolgálati pultos - Hiper
Munkavégzés helye: 1087 Budapest, Kerepesi u. 9-11.
Feladatok: Biztosítja a vásárlók teljes körű kiszolgálását.
Szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat, kezeli reklamációikat, a vásárlói bejegyzéseket továbbítja az illetékesek felé.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (jótállási jegyek és áfás számla kiadása, nyereményjátékok lebonyolítása, nem vényköteles gyógyszerek értékesítése, hangos bemondás).
Munkája során segíti az új munkatársak és gyakornokok beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatit megosztja.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Amit kérünk: szakirányú kereskedelmi végzettség,
a Word, Excel, és Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
nyílt, kiegyensúlyozott személyiség,
készség a csapatmunkára,
motiváló, meggyőző személyiség.
Előnyként értékeljük, ha: középfokú végzettség,
vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat,
kereskedelmi tapasztalat,
alapvető fogyasztóvédelmi ismeretek,
idegennyelv alapfokú ismerete.
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: középfokú végzettség,