www.cvonline.hu

Vevőszolgálati osztályvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 910948

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Vevőszolgálati osztályvezető
Munkavégzés helye: 9400 Sopron, Ipar körút 30.
Főbb feladatok: Maradéktalanul betartja és betartatja az első osztályú kiszolgálás elveit.
Megismeri a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat és szabályokat, munkáját hatékonyan végzi.
Biztosítja, hogy minden felmerülő vásárlói probléma a Tesco elvárásainak megfelelően kerüljön megoldásra.
Biztosítja a vevőszolgálati területek hatékony működését és a vevőszolgálati munka szakszerűségét és törvényességét.
Elvégzi a vevőszolgálati területek és munkafolyamatok heti szintű, részletes ellenőrzését.
Szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat és kezeli reklamációikat.
Ellátja a kasszasor teljeskörű felügyeletét.
Irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlók elégedettsége és a szabályszerű, hatékony munkavégzés érdekében
Elvégzi az új dolgozók interjúztatását, kiválasztását, betanítását, beillesztését és teljesítményértékelését.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: középfokú végzettség,
a Word, Excel, Outlook alkalmazások és az Internet felhasználói szintű ismerete,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
készség a csapatmunkára,
igény és alkalmasság önmaga és a beosztottak fejlesztésére,
proaktivitás.
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2015.04.10.
Előnyt jelent: felsőfokú végzettség,
vezetői tapasztalat,
alapvető munkajogi ismeretek,
kereskedelmi vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
alapvető fogyasztóvédelmi ismeretek,
adminisztrációs munkatapasztalat,
idegennyelv alapfokú ismerete,
"B" kategóriás jogosítvány.