www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 998160
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi gyógyszerkereskedelmi partnercégünk részére keresünk Vevőszolgálati munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Rendelések felvétele és rögzítése SAP rendszerben,
  • Vevői és partner reklamációk kezelése,
  • Web shop karbantartása,
  • Kapcsolattartás cégen belül és partnerekkel,
  • Riportok, összefoglalók folyamatos készítése,
  • számlákkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Rendelések nyomon követése,
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok,

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP és PeopleSoft rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődés;
  • önálló munkavégzés;
  • versenyképes bérezés;
  • színvonalas irodai környezet

Jelentkezését a Humán Centrum Kft. oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére.