www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Élelmiszer disztribúcióval foglalkozó budapesti XV. kerületi kereskedelmi cég dinamikusan fejlődő társasága főállású munkatársat keres

vevőszolgálati munkatárs

munkakörbe.

Feladatok:

  • Ügyfelek rendeléseinek vállalati rendszerben való rögzítése, fuvarokmányok készítése, feldolgozása, rendelés-kiszállítás nyomon követése
  • Kereskedelmi képviselők, szállítók, kereskedelmi vezető munkájának támogatása a szükséges információkkal
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Back-Office feladatok (operatív és adminisztratív feladatok, archiválás, nyilvántartások rendezése, postázás)
  • POS anyagok nyilvántartása, ezek mozgásával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szükség esetén anyagi elszámolás bonyolítása a vállalat kiszállító alkalmazottaival és a vevőkkel.

Elvárások:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Rendszerlátó képesség, monotonitás tűrés, magas szintű precizitás és terhelhetőség
  • Határozott fellépés, kiemelkedő szervező- és együttműködési képesség
  • Feladat-orientált személyiség
  • Magabiztos PC-felhasználói ismeret (MS Office)

 Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör egy lendületes, eredmény orientált fiatalos csapatban
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.