www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI munkatárs

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 27 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel AZONNALI KEZDÉSSEL

VEVŐSZOLGÁLATI munkatársat

keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • kapcsolattartás a vevőkkel (külföldi és belföldi partnerek egyaránt)
  • ajánlatkérések és megrendelések kezelése, számítógépes rögzítése
  • megrendelések nyomon követése és kiszállítások koordinálása (komissiózás, export ügyleteknél számlázás, reklamáció kezelés)
  • kapcsolattartás az értékesítési menedzserekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • 2-3 év export értékesítésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • további nyelvismeret (környező országok nyelve)

Jelentkezési határidő: 2015. április 24.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő