www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 945 napja lejárt

Francia kozmetikai cég magyarországi leányvállalata

VEVŐSZOLGÁLATI

munkatársat

 keres

Feladatok:

  • A márkabolt-hálózat (jelenleg százezres nagyságrendű) törzsvásárlói adatbázisának kezelése, naprakészen tartása
  • A törzsvásárlóktól érkező levelek és telefonhívások megválaszolása
  • A webáruház vásárlóival való kapcsolattartás, a kiszállítandó csomagok nyomonkövetése
  • Általános reklamáció- és panaszkezelés
  • Folyamatos kapcsolattartás a márkaboltok munkatársaival és a webáruházat kezelő munkatársakkal
  • Ügyfélkezelés a francia anyavállalat előírásait követve és a külföldi munkatársakkal együttműködve

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves ügyfélszolgálati tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat
  • francia és/vagy angol nyelvtudás
  • számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló döntéshozó képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Munkavégzés kezdete: azonnal

Link megjelenítése

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2015. április 20-ig az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol