www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Nemzetközi vállalat budaörsi székhellyel keres

Vevőszolgálati munkatársat

Feladatok:

  • Üzleti partnerek teljes körű kiszolgálása a Petshop üzletágban
  • Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel, tervezett és ütemezett telefonhívások, email, levelezés
  • Kereskedelmi kondíciók kezelése és az értékesítési kondíciókkal kapcsolatos információk megosztása a partnerekkel.
  • Határidős teljesítések nyomon követése, szükség esetén a megfelelő lépések megtétele.
  • Meglévő partnerek bejövő hívásainak kezelése, kimenő hívások indítása
  • Teljes rendelési folyamat végrehajtása /bejövő hívás – email fogadása, rendelés rögzítése, nyomon követés, számlázás, számlák iktatása, jóváírások készítése/
  • Kapcsolattartás a logisztikai raktárral, a területi képviselőkkel és a logisztikai osztállyal.
  • Partnerek teljes körű informálása a forgalmazott termékekkel és az aktuális promóciókkal kapcsolatban.
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, partnertörzs frissítése
  • Vevői panaszok kezelése: szállítás, számlázás, szállítási eltérések után visszaérkezett termékek adminisztrációja, jóváírás.
  • Kimutatások, statisztikák, riportok készítése a Supervisor részére
  • Hírlevelek szerkesztése és küldése a partnereknek.
  • Esetenként részvétel a szakmai rendezvényeken hétvégi munkavégzéssel

Elvárások:

  • Erős kereskedelmi beállítottság
  • Precizitás
  • MS Office programok felsőfokú ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált személyiség
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő képesség, rugalmasság, monotonitás tűrése
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai tréningek
  • Fejlődési lehetőségek
  • Modern és kulturált munkakörülmények

Kapcsolat:
Magyar, angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét  Cseri György részére az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol