www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Jóváíró számla kiállítása, stornírozása
  • Csereutalvány beváltása
  • Áru javíttatásának lebonyolítása
  • Jegyzőkönyv felvétele
  • Visszaérkező áru tárolása a raktárban, míg a vevő elszállítja
  • Vevő értesítése a javításról visszaérkezett áruról
  • Minőségvizsgálat kezdeményezése (szakvélemény, bevizsgálás)
  • Jótállási jegyek, garancialevelek érvényesítése
  • Jótállási nyilatkozatok kiadása vásárlói kérésre
  • Bejövő telefonok kezelése/fogadása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Alapszintű műszaki ismeretek
  • Stressz tűrő képesség
  • Kezdeményezőkészség a vásárlói visszajelzések továbbítására
  • Szervezőkészség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
  • Budapest IX. kerület
  • Budapest XV. kerület
  • Budakalász

Egyéb:

Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő