www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 869789

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Elektronikai cikkekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • vásárlók felvilágosítása, pontos tájékoztatása,
  • jótállási ügyintézés, garanciajegyek kezelése,
  • hibás készülékek visszavétele, szervizzel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • vásárlói panaszok kezelése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: teljes munkaidő, hétvégi munkavégzés is előfordul.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.