www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 931 napja lejárt

Francia kozmetikai cég magyarországi leányvállalata

VEVŐSZOLGÁLATI
munkatársat

keres

Feladatok:

  • A márkabolt-hálózat (jelenleg százezres nagyságrendű) törzsvásárlói adatbázisának kezelése, naprakészen tartása
  • A márkabolti és online vásárlóktól érkező levelek és telefonhívások megválaszolása
  • A webáruház vásárlóinak rendelésekkel, kiszállítással kapcsolatos tájékoztatása
  • Általános reklamáció- és panaszkezelés
  • Folyamatos kapcsolattartás a márkaboltok munkatársaival és a webáruházat kezelő munkatársakkal
  • Ügyfélkezelés a francia anyavállalat előírásait követve és a külföldi munkatársakkal együttműködve

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves ügyfélszolgálati tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat
  • precíz adminisztrálás
  • francia és/vagy angol nyelvtudás
  • informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló döntéshozó képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munkavégzés kezdete: 2014. július 1.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. június 15-ig az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő