www.cvonline.hu
Vevőszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 772830
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
FMCG vegyiparban működő Spanyol tulajdonú ügyfelünk munkatársat keres
VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
munkakörbe budaörsi munkahelyre.

Feladatok:
- A cég vevőszolgálati folyamatainak napi szintű biztosítása (vevő rendelések rögzítése, reklamációk kezelése, visszáru folyamat nyomon követése, időkapu foglalása, partnerek tájékoztatása)
- Belföldi logisztikai szolgáltatóval napi kapcsolattartás
- Belföldi szállítólevelek folyamatos feldolgozása
- Készletek napi szintű nyomon követése
- Árurendelés a beszállítóktól, bevételezések elvégzése
- Beérkező áru fuvarszervezése
- Napi kapcsolattartás a cég területi képviselőivel, a raktárvezetővel és cég külföldi központjával
- Részvétel a leltárfolyamatokban

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség
- Középfokú, stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
- Számítógép felhasználói szintű ismerete
- Legalább 1 éves kereskedelemben, hasonló területen szerzett tapasztalat
- „I can do" attitűd
- Proaktivitás
- Jó kommunikációs képesség
- Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
- Kiváló problémamegoldó képesség és szervezőkészség
- Önálló munkavégzésre, döntéshozatalra való képesség
- Elkötelezett, felelősségteljes, megbízható személyiség
- Gyors, precíz munkavégzés
- Ügyfél orientált szemlélet
- Csapatjátékos személyiség

Előny:
- SAP felhasználói szintű ismerete
- Felsőfokú végzettség