www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Országos viszonteladói körrel rendelkező, piacvezető nagykereskedés

Vevőszolgálati munkatársat

keres

Feladatai:

  • beérkező megrendelések feldolgozása,
  • rendelésfelvétel,
  • új termék ajánlás
  • vevőszolgálati ügyintézés,
  • reklamáció kezelés
  • telefonos kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat 1-3 év
  • önállóság
  • nagyfokú precizitás
  • Microsoft Office programok ismerete, használata

Képességek:

  • precizitás, pontosság
  • lendületes, motivált, nyitott személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • választékos, kreatív fogalmazási mód
  • jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet, jó csapat

Nem igényel nyelvtudást.
Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület, jól megközelíthető munkahely
Munkavégzés időpontja: 6:30 - 15:00.

Helyek Pest
Budapest
VIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű