www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1108403

Budaörsi multinacionális kereskedelmi partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A központi ügyfélszolgálatra beérkező telefonos megkeresések kezelése
  • A vásárlók, ügyfelek udvarias, segítőkész telefonos kiszolgálása, vásárlói-kérések és problémák megválaszolása
  • A termékekkel, készletekkel és egyéb szolgáltatásainkkal kapcsolatos teljes körű telefonos információadás, problémakezelés
  • A központi e-mail címre, illetve postán beérkező készletekkel kapcsolatos, reklamációs és egyéb érdeklődő levelek megválaszolása
  • Telefonos megrendelések ügyintézése és dokumentálása
  • Hívásnyilvántartó riport napi szintű pontos adminisztrációja és megküldése a központi munkatársak részére
  • A vásárlók, vevők megfelelő tájékoztatása érdekében együttműködés a központi területekkel, illetve az üzletekkel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű használata
  • Magas szintű ügyfél-orientált fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs