www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1094644

Multinacionális mezőgazdasági partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Kiemelt partnerek megrendeléseinek teljes körű kezelése a megrendelés beérkezésétől a teljesítésig
  • Az értékesítési folyamat támogatása szervezeten belül és a partnerek felé egyaránt
  • Az értékesítési csapat és a társosztályok támogatása adatokkal, információkkal
  • Napi kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel és a raktárral
  • Megrendelés, szállítás, számlázás biztosítása SAP-ban a szerződéses kondíciók, valamint a készlet elérhetőségek figyelembe vételével
  • Visszáru szervezés a szerződések és belső szabályok figyelembe vételével
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Promóciókkal kapcsolatos kuponok begyűjtése, kezelése
  • Vevői törzsadatok naprakészen tartása
  • EKÁER bejelentések kezelése, felügyelete
  • Havi zárási procedúrában aktív részvétel
  • Vevőszolgálat képviselete külsős és belsős rendezvényeken

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat vevőszolgálati vagy értékesítés támogatási területen
  • SAP használatában szerzett gyakorlat
  • MS Office, különösen Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős kezdeményező készség, proaktív szemlélet
  • Csapatjátékos, eredmény orientált személyiség

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi munkahely

Előnyök:
  • Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat (elsősorban növényvédelem területén)
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltetette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.