www.cvonline.hu
Vevőszolgálati munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1079108

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • az üzleti partnerek teljes körű kiszolgálása
  • megrendelések feldolgozása
  • a kívánt specifikációk biztosítása a partnerek számára
  • az egyeztetett fizetési és szállítási kondíciókkal történő teljesítés biztosítása
  • telefonos kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • tárgyalóképes ANGOL és NÉMET nyelvtudás
  • minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • ügyfél-orientált személyiség, helyzetfelismerő képesség, rugalmasság

Előny

  • SAP rendszer ismerete
  • egyéb idegen nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • külföldi kapcsolatbővítési lehetőségek
  • érdekes, változatos munka
  • jó csapat
  • modern és kulturált munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.